Direct naar


Direct berekenen
 
 
 
Nieuwsbericht | 30-10-2009 › Overzicht

Ministers willen overal rookmelders

Er moeten rookmelders komen in alle Nederlandse huizen. Dat betogen de ministers Ter Horst en Van der Laan, die in samenwerking met de brandweer, het Verbond van Verzekeraars, woningverhuurders en de Brandwondenstichting de plaatsing ervan willen stimuleren.

Ter Horst en Van der Laan schrijven dit in een notitie bij een rapport over woningbranden met een dodelijke afloop in het jaar 2008. Uit dit rapport van het Nederlands Instituut Fysieke Veiligheid (Nibra) blijkt dat bij slechts zes van de 44 niet-opzettelijke woningbranden een rookmelder aanwezig was.

Tijdens het roken in slaap vallen, kortsluiting en onvoorzichtigheid met elektrische apparaten zijn de belangrijkste oorzaken van onopzettelijke woningbranden in 2008. Verder is de brandbaarheid van schuimrubber in matrassen en zitmeubelen een belangrijke factor waar het branden betreft die door roken ontstaan. Er wordt nu onderzocht of hiervoor brandveiligheidseisen kunnen worden gesteld, zoals in het buitenland al gebruikelijk is.
 
Heeft u een vraag naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Neem dan gerust contact met ons op.
 
Overig nieuws
Nederlander vergroot financiële kennis
1 op de 5 booteigenaren niet verzekerd
Vakantiegangers claimen vaker een laptop
NHG blijft hoog, btw verbouwing omlaag
Noodweer veroorzaakt miljoenenschade
Pensioenen duidelijk binnen drie maanden
Geld sparen kost geld
Geen interesse in polisvoorwaarden
Pensioenfondsen korten, VVD wil hoorzitting
NMA onderzoekt hypotheekverstrekkers
Verschillen in premies jonge automobilisten
Wet aangepast, Wellink volgend jaar weg
Werkgelegenheid grotere bedrijven stijgt
Economie groeit met ruim 2 procent
AFM: 'Pas op voor beurszwendelaars'
Eigen Huis wil onderzoek hypotheekrente
Aantal woningkopers neemt verder af
Financiële kennis schiet te kort
Werkloze moet baan aannemen
‘Schone’ autokraak lastig voor consument
30 procent BNP naar sociale uitkeringen
Hennepkwekers door verzekeraars gepakt
Problemen bij invoeren rekeningnummers
Meer werkeloze schoolverlaters met diploma
Pensioenfondsen zakken verder weg
Diefstal bromfietsen gestegen met ruim 25%
Meer woningen verkocht in juni
Annuleringsverzekering keert niet altijd uit
Noodweer minstens 50 miljoen schade
Zwart verzuim ongeveer 20 procent


Schep Assurantiën BV | Langeweg 11 - 3261 LJ Oud-Beijerland | Telefoon 0186-634210
Wij zijn aangesloten bij www.Goedkoopste-Bromfietsverzekering.nl Wij zijn aangesloten bij www.Goedkoopste-Bestelautoverzekering.nl Wij zijn aangesloten bij www.Goedkoopste-Motorfietsverzekering.nl Wij zijn aangesloten bij www.DeGoedkoopste-Autoverzekering.nl Wij zijn aangesloten bij www.Goedkoopste-Woonhuisverzekering.nl Wij zijn aangesloten bij www.Goedkoopste-Inboedelverzekering.nl Wij zijn aangesloten bij www.Goedkoopste-Oldtimerverzekering.nl Wij zijn aangesloten bij www.Goedkoopste-Pleziervaartuigverzekering.nl
Wij zijn aangesloten bij www.Goedkoopste-Caravanverzekering.nl Wij zijn aangesloten bij www.DeGoedkoopste-Reisverzekering.nl Wij zijn aangesloten bij www.Goedkoopste-Fietsverzekering.nl Wij zijn aangesloten bij www.Goedkoopste-Vrachtautoverzekering.nl Wij zijn aangesloten bij www.Goedkoopste-Kampeerautoverzekering.nl Wij zijn aangesloten bij www.Goedkoopste-Rechtsbijstandverzekering.nl Powered by Voogd & Voogd